O nas

Biuro Rachunkowe Sylwia Bańska zostało założone w 2012r. Doświadczenie, które zdobywaliśmy od 1999 roku pozwala nam idealnie dopasować się do potrzeb klienta. Zapewniamy, że usługi świadczone przez nasze biuro są na najwyższym poziomie. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm oraz przyjazną obsługę.

Dewizą naszej firmy jest wysoka jakość obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była przyjemnością a Klient miał przekonanie, że biuro reprezentujące jego finanse jest Partnerem godnym zaufania.

Prowadzimy księgowość firm handlowych, usługowych oraz produkcyjnych niezależnie od formy spółki. Świadczymy również usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług księgowych oraz w pełni odpowiadamy za swoją pracę. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Cekanów (gmina Rozprza) w odległości 9km od Piotrkowa Trybunalskiego. Zakres naszych działań obejmuje rówież Piotrków Trybunalski. Oferujemy możliwość odbioru dokumentów w siedzibie klienta.

Gwarantujemy rzetelność, odpowiedzialność oraz poufność w prowadzeniu spraw naszych Klientów.

Wszelkie prawa zastrzeżone BIURO RACHUNKOWE Sylwia Bańska